Denizli Su Arıtma
Hakkımızda
 
Firmamız 2003 yılında faaliyete başlamış su arıtma sektöründe yeni olmasına karşın önemli ilerlemeler kaydetmiş sektöründe dürüstlüğü kaliteyi ve orijinal ürün kullanmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir. Firmamız uzman kadrosu ile içme suyu ve proses suyu arıtımı ile ilgili her türlü ihtiyacınız için özenle çalışarak sizlere ekonomik ve en uygun çözümleri üretir, kurulacak olan sistemin projelendirmesini yapar.

Günümüz arıtma ihtiyaçlarında en çok kullanılan filtrasyon sistemleri, yumuşatma üniteleri, sterilizasyon sistemleri (klorlama, UV sterilizasyon ve ozonlama), reverse osmosis, deiyonize su üretme üniteleri gibi arıtma teknoloji ve sistemlerinde sizlere  proje bazlı hizmet veriyoruz.
 
Siz değerli müşterilerimiz için Özer AQUA olarak her zaman ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendini gerek teknolojik gerek estetik alanında geliştiren ve yenileyen genç, dinamik ekibiyle sorunlarınıza akılcı çözümler üretmeyi kendine görev edinmiştir

Sizlerle çalışmak bizim için bir onurdur.İşte bizimle çalışmanız için 4 ana neden:

  • %100 Müşteri memnuniyeti.
  • Kaliteli işcilik kaliteli malzeme.
  • Zamanında ve kusursuz iş teslimi.
  • Dürüst ticaret ,temiz kazanç.
Saygılarımızla...
  Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızİletişim

Özer Su Arıtma Sistemleri 2015

Denizli Su Arıtma Web Tasarım ve Programlama : Webkent Yazılım